Panyi Zsuzsi, üveg-designer Visy Dóri ékszerkészítővel együtt álmodta meg legújabb gyűjteményt.
Hétvégén ünnepélyesen is megnyitotta Panyi Zsuzsi a panyizsuzsi üvegből készült ékszerekkel foglalkozó márka új műhelyét, de az eseményen a legújabb kollekciót is megnézhették az érdeklődők. Az üveg-designer egy másik nagy kedvencünkkel, Visy Dóri ékszerkészítővel együtt álmodta meg a legfrissebb két gyűjteményt.

A Visy Dórival folytatott közös munka hatására a panyizsuzsi márka világa sokat nemesedett, hiszen két ezüstkollekciót is született. Az egyik az Ikon, a másik a Fragil. Ráadásul Dóri másképpen is kivette a részét a közös munkából: az ékszerekhez készült képekhez ő állt modellt.
Az Ikon egy igen fajsúlyos sorozat. Egy ékszer és viselője között különleges kapcsolat van. Egy medál vagy egy gyűrű is sok mindent elmesél viselőjéről, éppen ezért nem tekinthető egyetlen ékszer sem műtárgynak vagy dekorációnak. A másik kollekció, a Fragil a női törékenységet helyezi a központba. A Fragil gyűrű letisztult, egyszerű formáját a hangsúlyos színek dinamizálják. Különlegessége, hogy egyszerre akár három darabot is viselhető belőlük, így a színválasztásokkal valóban visszatükröződhet a női hangulat- és érzelemváltozás. Mindkét gyűjtemény 925-ös sterling ezüstből és tizennyolc különböző színű üvegből készült, így mindenki megtalálhatja a hozzá leginkább passzolót. Az új darabok ma debütálnak a webshopban.