Színes ablakok, geometrikus formák, természetközeliség: ezek az idén megnyílt tokiói épület fő jellemzői. Az Emmanuelle Moureaux Építészeti -és Designstúdió legújabb kreatúrája a japán Sugamo Shinkin banknak ad otthont. A tervező céget az épület megálmodásakor a "levél" textúra inspirálta, így születtek meg a fa különféle ábrázolásai az épületen kívül és belül.

A tervezők 24 színt használtak fel a "levél" koncepcióhoz, és azt remélik, hogy az épületbe látogatók elvarázsolt erdőben érzik majd magukat. Ennek elősegítésére a burkolat fadekorációi mellett élő növényeket is elhelyeztek a bank épületében: hét természetes fénnyel megvilágított vitrinbe ültettek növényeket, így becsempészve a természetet a falak közé.
A háromemeletes épülethez hét napos udvar is tartozik, amelyek lazán kapcsolódnak mind egymáshoz, mind a termekhez. Hogy teljes legyen az "varázslatos erdő"-érzés, a kertben is miniatűr ligetet alakítottak ki.